Odbierz pieniądze już dziś

Nasz system znajduje pożyczki dla ponad 150 000 aplikantów co miesiąc, na całym świecie.

Potrzebujesz szybkiego kredytu?Wypełnij formularz, to zajmie Ci tylko 3 minuty!

loader
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami przez mail: info@volsor.com
Powrót do wniosku
RRSO wynosi od 0% do 2300%. Wysokość RRSO jest zależna od pożyczkodawcy który udzieli pożyczki. Reprezentatywny przykład:
Opłata rejestracyjna: 0,01 PLN; całkowita kwota pożyczki 1000 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; prowizja 274,00PLN; odsetki kapitałowe 8,20 zł; całkowita kwota do zapłaty 1282,21 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1958,27,9%

Korzyści z naszej wyszukiwarki

advantage
Każdy może aplikować
advantage
Wszystko odbywa się online
advantage
100% dyskrecji gwarantowane
advantage
Przesyłanie danych jest absolutnie bezpieczne
advantage
Tylko zweryfikowane firmy kredytowe
advantage
Usługa jest bezpłatna!

W spłacie całości zadłużenia pomocny jest odpowiedni wybór terminu spłaty naszej karty kredytowej. Banki, przy składaniu wniosku o kartę, pozwalają wybrać dzień generowania wyciągu. Przykładowo w mBanku może to być: 7, 5, 8, 66, 69, 67, 75, 78, 76 lub 78 dzień miesiąca.

Kalkulator kredytowy, oblicz ratę i koszt kredytu

Ja robię to tak, że mam oddzielną kategorię KK.
Budżet prowadzę w excelu i planuje miesięczne wykorzystanie limitu KK w oddzielnej zakładce i to z jednej strony dodaje mi się do salda przychodu danego miesiąca i od razu z drugiej strony do salda wydatku w kategorii KK na przyszły miesiąc. Natomiast w momencie 8777 popełniania 8776 wydatku zapisuje go do takiej kategorii, w jakiej powinien się znaleźć (jedzenie, paliwo etc) :).

Kalkulator kredytowy online - Oblicz ratę kredytu

Dla mnie taka karta kredytowa to pewnego rodzaju zabezpieczenie. Nawet jeśli na moim koncie głównym sa pieniądze i tak jak piszesz równiez mam konto oszczędnościowe. U mnie to kwestia tego, że prowadzę firmę i mam kartę kredytową w Idea Banku mastercard business. Na spłatę mam aż 65 dni bez odsetek, a jak wiadomo czasem w firmie pojawiają się nieplanowane wydatki. Wolę wtedy skorzystać o oferty, a nie ruszać domowego budzetu. Poza tym nawet jako osoba prywatna warto mieć takie zabezpieczenie.

Karty kredytowe

KK przydaje się bardzo podczas wyjazdów. Nie raz za granicą musiałem awaryjnie podjechać pociągiem lub musiałem wypożyczyć auto bez KK byłoby to niemożliwe.
Nie mniej to prawda, bardzo zdradliwe i niebezpieczne jest przyzwyczajanie się do wydawania nie swoich pieniędzy. Dlatego na co dzień, karta leży schowana głęboko w domu, żeby nie kusiło 🙂

Kalkulator kredytu gotówkowego online 2017, ranking

Tak jak wcześniej piało kilka osób karta kredytowa jest tylko dla tych osób którzy umiejętnie potrafią z niej korzystać. No i najlepiej posiadać tylko jedną taką kartę ponieważ posiadanie kilku może nas nie potrzebne kusić w wielu sytuacjach, choćby przed świętami. Wiem z doświadczenia że niektórzy lubią wydać wtedy więcej niż normalnie wydali by za pomocą własnej gotówki z portfela.

JAK OTRZYMAĆ KREDYT?

  • Wykonaj kilka kroków we wniosku o pożyczkę na naszej stronie

  • Zaczekaj kilka sekund i sprawdź niezobowiązującą ofertę kredytową od naszego partnera

  • Przeczytaj i przyjmij do wiadomości warunki pożyczki, a następnie przejdź dalej

  • Podążaj za krokami weryfikacyjnymi wyszczególnionymi przez firmę pożyczkową

  • Otrzymaj pieniądze na swoje konto bankowe!

Opinie klientów

W ostatnim badaniu, niemal 100% naszych klientów było zadowolonych.

Kiedykolwiek potrzebuję gotówki, wiem że znajdę najlepszą ofertę w waszej wyszukiwarce pożyczek. Dzięki!

review
Edyta Janiak
zadowolony klient

Wasza wyszukiwarka pożyczek zaoszczędziła mi wiele czasu – już nie muszę wypełniać wielu formularzy na różnych stronach internetowych.Dodatkowo, niemal natychmiast otrzymałem pieniądze.

review
Damian Talarek
zadowolony klient

Pilnie potrzebowałam pieniędzy, aby zapłacić ślusarzowi. Ogromnie pomogliście i otrzymałam to, czego potrzebowałam.

review
Anna Duran
zadowolony klient

Wypełniłem formularz, a firma do której zostałem dopasowany wysłała mi pieniądze tego samego dnia. Tak jak mówią „jak w reklamie”!

review
Michał Kowalski
zadowolony klient

KONTAKT

Strona jest połączona z zautomatyzowanym systemem, będącym wyszukiwarką usług finansowych – w szczególności pożyczek, kredytów, chwilówek i podobnych produktów finansowych. System przetwarza zgłoszenia od klientów zainteresowanych usługami kredytowymi firm trzecich. Sam nie dostarcza przy tym, żadnych usług finansowych, a jedynie służy do łączenia ze sobą zainteresowanych stron. Nie jest także odpowiedzialny za wybraną metodę promowania tej strony internetowej, jest ona przeprowadzana przez zewnętrzne programy partnerskie. System nie jest odpowiedzialny za żadne decyzje które możesz podjąć na podstawie zawartości strony.
Wyloguj się
Twoja wiadomość została wysłana z powodzeniem
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami przez mail: info@volsor.com
Powrót do wniosku

Aby wypisać się z biznesowej wysyłki, proszę wpisz swój adres mailowy

X
Zgadzam się na postanowienia Polityki Prywatności oraz Regulaminu
X
Zgadzam się na postanowienia Polityki Prywatności oraz Regulaminu